Dogstars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park de Loraue

4 posters

Goto down

Park de Loraue Empty Park de Loraue

Odoslať pre Diennsia St august 27, 2014 9:16 pm

Park
Tu sa nachádza park, kde ľudia a ich psi môžu oddychovať. Samozrejme sa tu budú uskutočňovať rôzne súťaže.
Park de Loraue 12141
Diennsia
Diennsia
Admin

Počet príspevkov : 40
Join date : 26.08.2014
Age : 22

http://milujempsi.blog.cz

Návrat hore Goto down

Park de Loraue Empty Re: Park de Loraue

Odoslať pre Tai Pi august 29, 2014 10:18 am

Došli jsme se Shiou do parku. Začali jsme blbnout. Nechal jsem ji vyskočit na pařez a nařídil jí, aby se na něm točila dokola.
Pak pařez přeskakovala, dávala na něj přední a zadní tlapy.
Jsou to léta práce, partnerství a důvěry.
Mnoho lidí takový vztah se svými psy nemá.
Shia se prochází po mém boku bez vodítka, což některé dokáže vyděsit.
Ale já vím, že by nic nevyvedla. Vyndal jsem z kapsy piškot a položil jí ho na čenich.
"Čekej." Nařídil jsem jí. Otočil jsem se a ušel deset kroků. "Můžeš!" Pískl jsem a Shia hodila tlamou. Za běhu schroupala piškot. Zastavila se u mé nohy.
Pochválil jsem ji. Hodná holka.
Tai
Tai

Počet príspevkov : 14
Join date : 28.08.2014

Návrat hore Goto down

Park de Loraue Empty Re: Park de Loraue

Odoslať pre Diennsia So august 30, 2014 5:12 am

Diennsia sa pobrala aj s Nymeriou do parku. Nymeria mala svoj nový obojok so striebornou známkou. Usadila som sa na spadnutom kmeni stromu a dala som sučke voľnosť. Dienn bola šťastná keď ju videla ako zanietene vyvádza. Usmiala sa. Blízko si všimla chlapíka, ktorý sa bavil s vlkom?!? Vlk? pozrela sa vydesene, no bolo v ňom badať aj čosi iné než vlka. Dienn to dobre poznala. Bola expertka na psie plemená a na psiu reč. Vlk, teda vlčica, ako si Die všimla, bola šťastná. Ten chlap musel byť úžasný pániček. Začala ho obdivovať a prezerala si ho od hlavy po päty. Lámala si hlavu aj nad polovlčicou. Čo v nej môže ešte byť? pýtala sa sama seba. Bolo v nej toľko vlčej podoby, že nenašla nejaké výrazné znaky iného plemena. Vedela len, že nie je čistokrvná.
Diennsia
Diennsia
Admin

Počet príspevkov : 40
Join date : 26.08.2014
Age : 22

http://milujempsi.blog.cz

Návrat hore Goto down

Park de Loraue Empty Re: Park de Loraue

Odoslať pre Tai So august 30, 2014 5:18 am

Přišla nějaká dívka se psem. Obhlíží si Shiu, jako hodně lidí.
Jenže k ní Shia přišla. Normálně to nedělává.
Očichala jí ruce. Dojdu k nim. "Ehm, omlouvám se. Většinou za cizími nechodí." Usměji se.
Možná mě zná. Je to tak padesát na padesát.
"Taien Black. A Shia." Podrbu vlčici za ušima. Štěkla, zavrtěla ocasem a šťouchla mě do břicha.
Tai
Tai

Počet príspevkov : 14
Join date : 28.08.2014

Návrat hore Goto down

Park de Loraue Empty Re: Park de Loraue

Odoslať pre Diennsia Po september 01, 2014 3:28 am

Dohrávka:
Polovlčica podišla k nej. "To nevadí," poveala Die mužovi.
"Diennsia Dwey Stark a Nymeria," predstavila sa. Chvíľu si ho premeriavala. "Už musím ísť, je už celkom tma," povedala Taienovi a zamávala mu. Odišli s Nymer na izbu.
Diennsia
Diennsia
Admin

Počet príspevkov : 40
Join date : 26.08.2014
Age : 22

http://milujempsi.blog.cz

Návrat hore Goto down

Park de Loraue Empty Re: Park de Loraue

Odoslať pre Zelos Hawin St september 10, 2014 5:54 am

Máme tu krásny slnečný deň a tak som zobral Fenrira do parku. Myslím že je to dobré aj preňho, po dlhšej dobe spoznal ďalších psov a majiteľov niektorých psov som presvedčil aby nechali psov "chodiť" do mojej psej "bojovej školy"
Zrazu som si všimol plagátu na strome. Bol na ňom oznam o súťaži ktorú vyhlásili výrobcovia granulí. Výherca dostane zásobu granulí na rok a jeho fotka bude na nových granulkách. Však termín registrácie už takmer vypršal a súťaž je na druhej strane parku tak sme bežali najrýchlejšie ako sme vedeli. Stihli sme to včas a potom som sledoval priebeh súťaže. Fenrir sa dostal až do finále ale bohužiaľ jeho meno zaznelo ako prvé. Porotcovia udelili Fenrirovi piate miesto (blbci) no ajtak vyhral dosť granulí na mesiac.
Zelos Hawin
Zelos Hawin

Počet príspevkov : 3
Join date : 08.09.2014
Age : 25

Návrat hore Goto down

Park de Loraue Empty Re: Park de Loraue

Odoslať pre Diennsia Št september 11, 2014 6:49 am

Mh: Em... No ok Zelos... Very Happy

Diennsia sa s Nymeriou pobrali z kaviarne rovno do parku. Die ju ako vždy pustila z vodidla a sama si sadla na spadnutý peň. Rozmýšľala. Chcela čo najskôr ísť s Nymer znova cvičiť, ale nevedela kedy... Blížil sa ples. Ostávalo pár dní...
Diennsia
Diennsia
Admin

Počet príspevkov : 40
Join date : 26.08.2014
Age : 22

http://milujempsi.blog.cz

Návrat hore Goto down

Park de Loraue Empty Re: Park de Loraue

Odoslať pre Annael Ut október 14, 2014 8:31 am

Annael vešla společně se svou fenkou do parku. Nejdřív fenku pustila z vodítka, aby se trochu vylítala. Stále ji očima kontrolovala, aby jí nezaběhla někam pryč. Když borderka chtěla převalit odpadkový koš, děvče jí okřiklo: "Nisha!" Nisha seskočila z koše a tvářila se nevinně. Pomalu došla za Annie. Ta se usmívala a pohladila fenku po hlavě. "To se dělá, lízt do koše?" řekla Nishe. Připla Nishe vodítko a šla s ní dál. Takhle se nějakou dobu procházeli po parku. Fenka občas zastavila, aby očichala či označila nějaké místo.

//tak.. první příspěvek... snad je v pořádku, jestli jsem měla udělat něco jiného, tak mi to prosím nějak sdělte :'D
Annael
Annael

Počet príspevkov : 5
Join date : 13.10.2014
Age : 23

Návrat hore Goto down

Park de Loraue Empty Re: Park de Loraue

Odoslať pre Diennsia Ut október 14, 2014 7:21 pm

// Super, teraz si založ izbu v hotely, Wink
Diennsia
Diennsia
Admin

Počet príspevkov : 40
Join date : 26.08.2014
Age : 22

http://milujempsi.blog.cz

Návrat hore Goto down

Park de Loraue Empty Re: Park de Loraue

Odoslať pre Annael St október 15, 2014 6:33 am

// hotovo Wink

Když se dostatečně proběhli a prošli, Annael zamířila k východu z parku. Ještě se v tomhle městě, ani v jeho částech moc neorientovala, a tak několikrát zabloudila a vlezla na jinou cestičku. Nakonec se jim však podařilo společnými silami dojít na místo, kde vešli do parku. Dívka se psem zamířili zpátky do hotelu.
---> Hotel - Pokoj č. 5 (až se zas dostanu ke kompu Very Happy)
Annael
Annael

Počet príspevkov : 5
Join date : 13.10.2014
Age : 23

Návrat hore Goto down

Park de Loraue Empty Re: Park de Loraue

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.